Par mums

 

SIA" Uzars bruģēšana" ar bruģēšanu nodarbojas jau no 1994. gada. Bruģēšanas prasme un pamatzināšanas iemantotas Vācijā, firmā "Maschmann". Tur apgūtā tehnoloģija laika gaitā tiek uzlabota, un pēc vienotas tehnoloģijas strādā visi darbinieki. Latvijā SIA "Uzars bruģēšana" ir viena no pieredzējušākajām kompānijām bruģa ieklāšanā un lielu objektu realizācijā.
Lai noteiktu precīzas bruģēšanas izmaksas, projekta vadītājs brauc uz objektu, konsultē klientu par bruģi, tā ieklāšanu un veic precīzu cenu aprēķinu. Konsultācijas un cenu piedāvājuma sagatavošana ir bezmaksas.
Vadība
SIA „Uzars bruģēšana" vada valdes loceklis Jānis Uzars un projekta vadītāji Māris Smila, Dairis Leikums, Aleksis Skadiņš. Visi projekta vadītāji bruģēšanu apguvuši SIA „Uzars", sākot darbu kā strādnieki, vēlāk kā priekšstrādnieki. Projektu vadītāji pārzina bruģa ieklāšanas tehnoloģiju un dažādas nianses, kas saistītas ar bruģa kvalitāti un izskatu.

Vēstule no jūras

1990. gadā Jāņa Uzara rokās nonāca vācieša Heinca Bērena vēstule, kuru viņš bija ielicis pudelē, pudeli aizkorķējis un iemetis Baltijas jūrā kaut kur pie Dānijas krastiem. Vēstuli atrada Jāņa draugs, netālu no Pāvilostas, jūras krastā. Tā bija nopeldējusi 1400 km. Pateicoties turpmākajai sadraudzībai un H. Bērena atsaucībai, Jānim radās izdevība strādāt Vācijā dārzu, ainavu un sporta laukumu būvniecības firmā "Maschman". Pēc vienas sezonas darba Vācijā Jānis sāka nodarboties ar betona bruģa ieklāšanu Latvijā. Labi noderēja iegūtā pieredze un betona bruģa ieklāšanas tehnoloģija. Tās priekšrocības, salīdzinot ar tajā laikā Latvijā izmantotajām, ir salīdzinoši augsta darba ražība un nevainojama kvalitāte.

 

 

 

Ar bruģēšanu Latvijā Jānis Uzars sāk nodarboties no 1993. gada.

Pirmie darbības gadi paiet, apmācot strādniekus.

Pateicoties klientu atsauksmēm darba apjoms lēnām, bet stabili palielinās.

Trešajā darbības gadā pieprasījums pēc Jāna Uzara bruģēšanas darbiem ir tik liels, ka vienlaicīgi darbi notiek vairākos objektos.

Pašreiz „Uzars bruģēšana” ir viens no vadošajiem bruģēšanas uzņēmumiem Latvijā.

Lielākie realizētie objekti apskatāmi sadaļā Klienti un objekti.